Türkoğlu Demircilik Kimdir?

Türkoğlu Tdemircilik İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti 1996 yılında izmir’de kurulmuştur. 1996 Yılından bu yana geniş hizmet yelpazesi ile kendisini bugünlere taşıyan Başarılı yönetim, güçlü sermaye yapısı ve sürekli yaptığı yatırımlarla sayısız projeyi tamamlayarak ülkemizde öncü firmaların arasında rol almayı başarmıştır.

20 yılı aşkın bir süredir Türkoğlu kalite ve güven ilkeleriyle birlikte geleneklerine bağlılık ve yeniliklere açıklık vizyonunu benimsemiş ve bu ilkeler doğrultusunda inşaat,taahhüt, demircilik,prefabrik ve rollform makinası ile hafif çelik yapılar inşa ederek çağdaş gelişimleri izleyip ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirerek toplumun inşaat sektörü gelişimine katkı sağlamıştır. 1996 yılından bu yana üretilen her yeni projenin daha yenilikçi olmasını ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayları kapsamasını amaçlamaktadır.

İzmir de bulunan 7000 m2 lik fabrikasında konusunda uzman ve deneyimli personeli ile teşhirlerini görmeye gelen müşterilerine eski bir dostu karşılar gibi samimi güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunmakla birlikte satış sonrası hizmet güvencesini ilke edinerek Uluslararası Standartlara uygun ürünleri ile ayrıcalıklı hizmetle gelen % 100 müşteri memnuniyeti bizleri vazgeçilmez kılıyor.

Türkoğlu üretim tesislerinde hammadde girişinden sevkiyat aşamasına kadar her şey elektronik kontrol altındadır. Her türlü iklim ve bölge şartlarına uygunluğu ile Tek ve çift katlı prefabrik binalar , Rollform makinası ile sekiz kata kadar çıkabilen hafif çelik binalar , farklı mimariler, farklı kombinasyonlar ve Hayata geçirdiği tüm projelerle sadece konut değil bir yaşam tasarlamaktadır.

Türkoğlu ailesi olarak hedefe giden yolu ve yolculuğu seviyoruz. Belki de bu yüzden yolculuğumuz vardığımız her hedefte yeniden başlıyor.

İlk günkü heyecanımızla yılların kazandırdığı deneyim ve uzmanlıkla çalışanlarımız iş ortaklarımız ve Türkiyenin dört bir yanındaki bayilerimizle teknolojimizi ,kalitemizi sunarak güveninizi kazandık kazandırdık. Birlikten güç aldık.

Türkoğlu olarak bundan sonraki hedefimiz ulaştığı her yerde kalite ve güven duygusu anlamı taşıyan marka ismimizi korumak ve daha da güçlendirmek olacaktır.

Birler bir araya gelince birlik olur,
birlik olunca zor kolay olur zayıf güçlü,
az çok olur. Bugünü dünden görenlerin yeridir TÜRKOĞLU

Ana İlkelerimiz

  • Faaliyetlerimizi yürütürken, ülkemize, devletimize, kurumlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza dürüst davranmak,
  • Faaliyetlerimiz sırasında çevreye ve doğaya saygılı olmak, korumak,
  • Müşterilerimizi yönlendirmek, açık, net ve dürüstçe bilgilendirmek, müşteri memnuniyetini esas alarak isteklerine öncelik vermek,
  • Toplam Kalite anlayışımız içeriğinde kaliteyi daima ön planda tutmak, müşteriye istediğinin her seferinde daha iyisini vermek.
  • Eğitime, teknolojiye önem vermek,
  • Şirket faaliyetlerini sistem ve prosedürlere bağlayarak, kurum kimliği ile ekip ve takım ruhu ile çalışmak, ulaşılan başarıyı korumak ve geliştirmek,
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımımız, hayal gücümüz, cesur girişimlerimizle ve müşteri memnuniyeti desteği ile çizdiğimiz sınırlarımızı aşmak.

Gelisen Türkiye''nin daha saglam olmasi amacigla yola çiktik ve bu yolda en dayanikli evler üretiyoruz.

Murat TÜRKOGLU